Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
pristroj

ANALYZÁTORY SPALIN

Není nám jedno, co dýcháme

>

>

Software pro analyzátory

Software pro analyzátory spalin MRU

Protokoly z měření

Šablony ke stažení

Analyzátory MRU umožňují ukládat naměřená data do vnitřní paměti, ze které je možné je nahrát na kartu SD, paměť USB nebo přímo do PC pomocí programu MRU4Win. Data jsou uložena ve formátu CSV a je možné je otevřít například v programu MS Excel nebo jiném tabulkovém procesoru.  

Takto uložená data jsou však pouhý seznam hodnot. Připravili jsme pro Vás sadu vzorových protokolů jako šablony pro Excel. Tyto šablony si můžete stáhnout ZDE.

Podpora dříve používaného programu MRU Exporter již byla ukončena.

WinXMRU

Autorizované měření emisí

Program WinXMRU je určen speciálně pro provádění autorizovaného měření emisí přístroji s elektrochemickými články. Analyzátor je během měření přímo připojen k počítači. Program umožňuje změřit několik zařízení a uložit je do jediného souboru společně s ostatními informacemi o měření potřebnými pro vystavení protokolu o měření. Měření je možno mezi jednotlivými intervaly přerušit. Naměřená data mohou být uložena na disk buď ve speciálním formátu *.mrw nebo v textovém souboru vhodném pro import do jiných programů, např. MS Excel. Program navíc může vyexportovat celý protokol o autorizovaném měření obsahující tabulky měřených hodnot a barevné grafy průběhů měření do MS Wordu. Takto vytištěný protokol vyhovuje všem požadavkům České inspekce životního prostředí a MŽP ČR kladené na tyto protokoly.

MRU4win

Originální software

Program dodávaný přímo výrobcem. Je vhodný jak pro kontinuální měření, tak pro přenos dat uložených v paměti přístroje. Navíc umožňuje správu databáze zákazníků v paměti analyzátoru. Program obsahuje několik jazykových verzí včetně češtiny.
Základní verze softwaru je zdarma ke stažení na stránkách výrobce ZDE.

MRU4u

Ovládání z telefonu

Ke všem analyzátorům MRU vybaveným bezdrátovým rozhraním bluetooth je zcela zdarma k dispozici aplikace pro mobilní telefony.

Aplikace zobrazuje aktuální naměřené hodnoty a umožňuje vytvořit jednoduchý protokol o měření. Použití telefonu jako dálkového ovládání je velice užitečné všude tam, kde je odběrové místo spalin příliš vzdáleno od ovládacích a seřizovacích prvků.

Aplikace je ke stažení pro Android i iOS.